Dostępne są najnowsze wersje programów Sage Symfonia Start dla firm rozliczających się uproszczoną księgowością.

Jeżeli posiadasz wykupioną usługę abonamentową (Symfopakiet lub Sage Gwarancja) – masz prawo zaktualizować swój program za darmo.

Aktualizacja modułu e-Dokumenty jest darmowa dla wszystkich Klientów, którzy posiadają pakiet e-Box.

 

1. Faktura 2016

Program został przygotowany do pracy w trybie sprzedaży detalicznej. Pozwala szybko realizować transakcje tylko dwoma kliknięciami – od momentu skanowania kodu paskowego do wydania paragonu. Umożliwia wybór różnych form zapłaty: gotówką, kartą płatniczą i bonami zakupowymi.

Zapoznaj się z opisami zmian

Posiadasz program w subskrypcji lub masz wykupioną usługę abonamentową? Pobierz za darmo najnowszą aktualizację.

 

2. Handel 2016

Program Handel w wersji 2016 został przygotowany do pracy w trybie sprzedaży detalicznej. Sprzedaż detaliczna prowadzona jest przez pracowników uprawnionych do wystawiania prostych dokumentów fiskalnych oraz do ich rozliczania jednocześnie różnymi formami zapłaty: gotówką, kartą płatniczą i bonami zakupowymi. Część czynności kasjerów jest autoryzowana przez pracowników z wyższymi uprawnieniami. Wyznaczeni pracownicy przeprowadzają operacje ustalania stanu kasy i generują raporty rozliczające kasjerów. Sprzedaż detaliczna charakteryzuje się różnymi niestandardowymi promocjami, kierowanymi do konsumenta detalicznego.

Zapoznaj się z opisami zmian

Posiadasz program w subskrypcji lub masz wykupioną usługę abonamentową? Pobierz za darmo najnowszą aktualizację.

 

Data: Tagi:Brak tagów

Dodane w:Aktualności

Nawigacja

Strefa Klienta