Banner_1

Sage

Systemy informatyczne Sage tworzą rodzinę produktów wspierających zarządzanie i podejmowanie decyzji w małych i średnich firmach o dowolnym profilu działalności. Rozwiązania te powstały z myślą o wsparciu właścicieli, kadry zarządzającej oraz menadżerów i pracowników w takich obszarach jak finanse i księgowość, HR, kadry i płace, obsługa sprzedaży i magazynów oraz zarządzanie relacjami z klientami.

 

Zastosowanie SYMFONII® w firmie przyczynia się do wzrostu efektywności prowadzonej działalności gospodarczej, optymalizacji kosztów i poprawy konkurencyjności przedsiębiorstwa dostarczając trwałych korzyści biznesowych.

 

Oferta firmy Sage obejmuje trzy linie produktów dostosowane do różnych, wynikających z wielkości firmy i skali prowadzonej działalności, potrzeb biznesowych Klientów:


  • Symfonia Start - Łatwy w obsłudze system w wersji jednostanowiskowej, przeznaczony dla małych firm lub osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.
  • System Symfonia - Przyjazny i elastyczny system wspomagający zarządzanie o modułowej budowie, przeznaczony dla małych i średnich firm.
  • System Forte - Rozwiązanie klasy ERP, pozwalające na zarządzanie złożoną organizacją, elastyczne i łatwe w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Wszystkie aplikacje Sage mogą pracować samodzielnie lub współpracują ze sobą tworząc zintegrowany system informatyczny. Są one otwarte na współpracę z rozwiązaniami dedykowanymi konkretnym branżom, w tym także aplikacje innych producentów, przykładowo ściśle współpracują z pakietem MS Office.

 

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług szkoleniowych, wdrożeniowych oraz opieki posprzedażowej. Prowadzimy analizy przed wdrożeniowe pozwalające optymalnie dostosować docelowe rozwiązanie do potrzeb i wymagań Klienta.

 

Jakość i skuteczność zastosowanych rozwiązań sprawiają, że oprogramowanie Sage jest dziś jednym z najpopularniejszych rozwiązań dla przedsiębiorstw w Polsce. Korzysta z niej 151 000 Użytkowników. Jest też jedynym polskim produktem, który został włączony do oferty światowego lidera wśród dostawców rozwiązań dla małych i średnich firm - brytyjskiej grupy SAGE. Przynależność do tej korporacji gwarantuje dostęp do wiedzy i doświadczeń płynących z dojrzałych rynków europejskich. Do grona klientów SAGE należy 5,5 mln firm na całym świecie.

 

Sage jest wiodącym w naszym kraju producentem oprogramowania do zarządzania firmami. Od kilkunastu lat dostarcza polskim menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające zarówno prowadzenie działalności gospodarczej, jak i kierowanie większymi spółkami.

 

Kilkanaście lat doświadczenia, sprawdzone produkty oraz przynależność do wiarygodnej międzynarodowej organizacji, jaką jest Grupa Sage, daje naszym Klientom gwarancję współpracy ze stabilnym partnerem, o silnej pozycji rynkowej.

 

Wspieramy i doradzamy Klientom, by ułatwić im skuteczne prowadzenie biznesu. Nasze rozwiązania kierujemy do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw bez względu na branże, w jakich działają oraz ich formę prawną.

 

O nas, czyli... Sage na świecie


Grupa Sage Sage jest trzecim największym dostawcą rozwiązań ERP dla biznesu na świecie. *(Sage Group plc) jest także światowym liderem wśród dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie, głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Firma została założona w 1981 roku i jest notowana na Londyńskiej Giełdzie (LSE) od 1989 roku.
Posiada 6,2 miliona klientów oraz ponad 13 100 pracowników na całym świecie.

 

Działa w ponad 26 krajach, na terenie Wielkiej Brytanii, Europy, Ameryki Północnej,
Południowej Afryki, Australii, w Indiach i w Chinach.

 

* Źródło: Gartner Market Share: ERP, Software Worldwide, 2009.
na podstawie całkowitych przychodów z oprogramowania w 2009 roku.

 

strona internetowa Sage: http://sage.com.pl

Strefa Klienta