Etapy wdrożenia systemu ERP

dsc_5126_1.jpg

Jedną z podstawowych zasad panujących w naszej firmie jest przejrzystość w kontakcie z klientami. Na każdym etapie współpracy przedstawiamy stan faktyczny - jeśli coś można zrobić - mówimy że można, a jeśli nie można... proponujemy lepsze rozwiązanie :). Sprawna komunikacja jest gwarantem sukcesu i prawidłowego, funkcjonalnego wdrożenia systemu ERP.
 

W trakcie wywiadu z klientem kładziemy ogromny nacisk na potrzeby przedsiębiorstwa i charakterystykę firmy. Staranne rozpoznanie kluczowych zagadnień funkcjonowania firmy i szczegółowa analiza procesów jest najważniejsza dla powodzenia projektu, a ciągły kontakt na każdym etapie wdrożenia pozwala zminimalizować opóźnienia wynikające z braku zrozumienia czy zwykłego ludzkiego zapominalstwa.
 

Dzięki temu możesz mieć pewność, że stworzone z połączenia Twojej wizji i naszego doświadczenia rozwiązanie jest najkorzystniejsze dla interesu firmy.

 

Etapy wdrożenia systemu ERP w przedsiębiorstwie

 

1. Prezentacja systemu Podczas wizyty u klienta, prezentujemy w pełni funkcjonalny system, odpowiadając na wszystkie możliwe pytania. W ten sposób mamy pewność, że klient poznał zarys systemu i będzie w stanie z nami współpracować na dalszych etapach współpracy. Rozpoczęcie
 
2. Audyt przedwdrożeniowy Na tym etapie analizujemy procesy zachodzące w przedsiębiorstwie i określamy zakres potrzeb firmy. Pomocne nam są ankiety i wywiady z pracownikami każdego działu. Końcowy efekt naszych starań to lista gotowych do wdrożenia modułów, sugestie optymalizacji procesów biznesowych w firmie i ewentualna lista rozwiązań dodatkowych.
Etap wdrożenia
 
3.1 Wersja testowa Wersja testowa wdrażana jest w celu zweryfikowania poprawności systemu, przetestowania możliwych dodatkowych integracji oraz w celu przystosowania pracowników do pracy z nowym systemem. Wersja testowa ułatwia późniejszą migrację firmy na docelowe oprogramowanie ERP, a faza testów pomaga uniknąć niepotrzebnych błędów i problemów.
3.2 Szkolenie pracowników W trakcie działania wersji testowej prowadzone są szkolenia dla pracowników. Dzięki temu każdy, kto będzie pracował przy systemie ERP będzie bez problemów poruszał się w nowym środowisku.
 
4. Uruchomienie gotowego systemu Ostatnim krokiem jest przejście na pracę w gotowym systemie ERP oraz okres opieki powdrożeniowej, podczas której upewniamy się, że system działa bez zarzutu.
Koniec

 

Najważniejsze czynniki dla prawidłowego wdrożenia systemu ERP
 

Usługi

  • Odpowiedzialny i sumienny dostawca wdrożenia
  • Doświadczenie dostawcy wdrożenia poparte referencjami
  • Szerokie możliwości dostawcy wdrożenia poparte różnorodnymi umiejętnościami (kompetencjami)
  • Sprawdzony system ERP, zaprojektowany przez renomowaną firmę
  • Doskonała komunikacja pomiędzy klientem a firmą wdrożeniową
  • Dokładna analiza przedsiębiorstwa przy współpracy pracowników firmy
  • Prawidłowa identyfikacja wymaganych zmian procesów
  • Sprawnie przeszkolony personel
  • Otwartość na zmiany, zarówno u dostawcy oprogramowania, jak i w firmie

 

Dowiedz się, jak możemy usprawnić Twoją firmę


(Polityka prywatności)

Strefa Klienta